MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 10548043
nr 1054 8043
Karmstolar
Ett par, rokokostil, 1900-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:47:44
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)